پاور 500 وات اوست مدل Awest GT-AV500-BW 500W (آکبند)
6,390,000 تومان
| برند | Awest |
| وات | 500W |
| مدل | GT-AV500-BW |
| نوع پاور | غیر ماژولار |
| سوکت 6 پین گرافیک | دارد |
| سوکت 8 پین گرافیک | دارد |
| وضعیت محصول | آکبند |
| استاندارد پاور | 80Plus |
محصولات مرتبط
پاور 430 وات گرین مدل Green GP430A 430W (استوک.8پین دار)
3,590,000 تومان
پاور 380 وات گرین مدل Green GP380A 380W (استوک.8پین دار)