پاور 330 وات گرین مدل Green GP330A-SP Plus 330W (استوک)
1,890,000 تومان
| برند | Green |
| وات | 330W |
| مدل | GP330A-SP Plus |
| نوع پاور | غیر ماژولار |
| سوکت 6 پین گرافیک | ندارد |
| سوکت 8 پین گرافیک | ندارد |
| وضعیت محصول | استوک |
| استاندارد پاور | 80Plus bronze |
محصولات مرتبط
پاور 430 وات گرین مدل Green GP430A 430W (استوک.8پین دار)
3,590,000 تومان
پاور 380 وات گرین مدل Green GP380A 380W (استوک.8پین دار)